Marc Chagall

Marc Chagall
Marc Chagall
Marc Chagall
Marc Chagall

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARC CHAGALL(1887-1985): "La Baie des Anges", färglitografi, 1960, osignerad, 31,5x24 cm
LITTERATUR: Mourlot 286

909055

2021-04-30