Pietro dalla Santa

Pietro dalla Santa
Pietro dalla Santa
Pietro dalla Santa
Pietro dalla Santa
Pietro dalla Santa
Pietro dalla Santa

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

PIETRO DALLA SANTA (född 1931), olja på duk, Strandvägen mot Djurgårdsbron, signerad P Dalla Santa, ca 59x45 cm

909056

2021-05-02