Mattel dockor 1960-tal
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATTEL DOCKOR, (6 st), 1900-tal, bestående av: Barbie "Fashion Queen", 2 st Midge, 3 st Skipper, höjd ca 29-23 cm, väska/garderob märkt Barbie Midge, med klädser, galgar och accessoarer, 3 ställningar till Skipper
Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage
909060
2021-05-02