Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MONICA LORENTZON (född 1940) akryl, motiv med läsande kvinna i trädgård, signerad Monica Lorenzon och daterad 2003, ca 45x34 cm
Ej examinerad ur ram
909064
2021-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här