Monica Lorentzon akrylmålning

Monica Lorentzon akrylmålning
Monica Lorentzon akrylmålning
Monica Lorentzon akrylmålning
Monica Lorentzon akrylmålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONICA LORENTZON (född 1940) akryl, motiv med läsande kvinna i trädgård, signerad Monica Lorenzon och daterad 2003, ca 45x34 cm

Ej examinerad ur ram

909064

2021-05-02