Axel Bengtsson gouache

Axel Bengtsson gouache
Axel Bengtsson gouache

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AXEL BENGTSSON (1905-76): Religiös figurscen, gouache, signerad, bildstorlek 35,5 x 26 cm.

Krackelyr, ej examinerad ur ram.

909070

2021-05-09