Klubbat för:
2 400 EUR
Utropspris
3 000 EUR
LISA JOHANSSON-PAPE, GOLVLAMPA, modell 2063, Stockmann Orno, 1950-tal, mässingskaft med tvinnat plastband, fotplatta i mässing, total höjd ca 150 cm.
Åldersrelaterat slitage
909091
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här