Lisa johansson-Pape golvlampa
Klubbat för:
2 400 EUR
Arviointi
3 000 EUR
Kuvaus
LISA JOHANSSON-PAPE, GOLVLAMPA, modell 2063, Stockmann Orno, 1950-tal, mässingskaft med tvinnat plastband, fotplatta i mässing, total höjd ca 150 cm.
Kuntoraportti
Åldersrelaterat slitage
909091
Päivämäärä:
2021-05-23