Lisa johansson-Pape golvlampa

Lisa johansson-Pape golvlampa
Lisa johansson-Pape golvlampa
Lisa johansson-Pape golvlampa
Lisa johansson-Pape golvlampa
Lisa johansson-Pape golvlampa
Lisa johansson-Pape golvlampa
Lisa johansson-Pape golvlampa
Lisa johansson-Pape golvlampa
Lisa johansson-Pape golvlampa
Lisa johansson-Pape golvlampa

Klubbat för:

2 400 EUR

Arviointi

3 000 EUR

Kuvaus

LISA JOHANSSON-PAPE, GOLVLAMPA, modell 2063, Stockmann Orno, 1950-tal, mässingskaft med tvinnat plastband, fotplatta i mässing, total höjd ca 150 cm.

Kuntoraportti

Åldersrelaterat slitage

909091

Päivämäärä:

2021-05-23