Klubbat för:
4 800 SEK
3 000 SEK
PETER DAHL (1934-2019): Interiör från restaurang Prinsen, signerad Peter Dahl samt numrerad XXX/XL, bladmått ca 42x58 cm
909092
2021-05-01