Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

4 800 SEK

3 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): Interiör från restaurang Prinsen, signerad Peter Dahl samt numrerad XXX/XL, bladmått ca 42x58 cm

909092

2021-05-01