Byrå med stenskiva sengustaviansk stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, sengustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, mahognyfaner, höjd ca 79, 88x45 cm

Nyckekl saknas

909100

2021-04-30