Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GEORG PAULI (1855-1935): Kvinnoporträtt, signerad och daterad G Pauli 1885, olja på pannå, bildmått 43x35 cm
Krackeleringar
909110
2021-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här