Georg Pauli oljemålning

Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GEORG PAULI (1855-1935): Kvinnoporträtt, signerad och daterad G Pauli 1885, olja på pannå, bildmått 43x35 cm

Krackeleringar

909110

2021-04-29