Skrivbord och soffa 1930/40-tal
Closed
2021-05-23
909118
| Sold for | 980 EUR |
| Estimate | 800 EUR |
SKRIVBORD OCH SOFFA, måttbeställda på 1930-/40-talet, skrivbordet teak och teakfaner, fem lådor, 180 x150 x 150 cm, höjd 72 cm, soffan klädd med blå plysch, längd 230 cm, höjd 76 cm, djup 76 cm
Åldersrelaterat slitage, solblekt, nycklar finns