Skrivbord och soffa 1930/40-tal
Klubbat för:
980 EUR
Utropspris
800 EUR
SKRIVBORD OCH SOFFA, måttbeställda på 1930-/40-talet, skrivbordet teak och teakfaner, fem lådor, 180 x150 x 150 cm, höjd 72 cm, soffan klädd med blå plysch, längd 230 cm, höjd 76 cm, djup 76 cm
Åldersrelaterat slitage, solblekt, nycklar finns
909118
2021-05-23