Skrivbord och soffa 1930/40-tal

Klubbat för:

980 EUR

800 EUR

SKRIVBORD OCH SOFFA, måttbeställda på 1930-/40-talet, skrivbordet teak och teakfaner, fem lådor, 180 x150 x 150 cm, höjd 72 cm, soffan klädd med blå plysch, längd 230 cm, höjd 76 cm, djup 76 cm

Åldersrelaterat slitage, solblekt, nycklar finns

909118

2021-05-23