Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BALENCIAGA, handväska i cognacsfärgat skinn med detaljer i vitmetall, två mindre fack invändigt, märkt samt numrerad, ca 30x40x15 cm
Tema Vintage Fashion
Slitage
909125
2021-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här