William Rosenberg oljemålning

William Rosenberg oljemålning
William Rosenberg oljemålning
William Rosenberg oljemålning
William Rosenberg oljemålning
William Rosenberg oljemålning
William Rosenberg oljemålning
William Rosenberg oljemålning
William Rosenberg oljemålning

Klubbat för:

320 EUR

400 EUR

WILLIAM ROSENBERG (1887-1952) blomsterprakt, signerad, olja på duk, 66x72 cm

909131

2021-05-24