Kamferkista

Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAMFERKISTA, 1900-talets första hälft, med beslag och handtag i mässing samt bronserad metall, täckt med senare glasskiva, nyckel saknas, höjd ca 57 samt 91x77 cm

Torrspriockor, bruks och åldersrelaterat slitage

909136

2021-05-01