Leida Rives litografi

Leida Rives litografi
Leida Rives litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LEIDA RIVES (Estland/Sverige, 1915-1989): Komposition, signerad L´Rives, 128/300, bildmått ca 35x43 cm

909147

2021-04-27