Trädgårdsurnor 1 par gjutjärn

Trädgårdsurnor 1 par gjutjärn
Trädgårdsurnor 1 par gjutjärn
Trädgårdsurnor 1 par gjutjärn
Trädgårdsurnor 1 par gjutjärn
Trädgårdsurnor 1 par gjutjärn
Trädgårdsurnor 1 par gjutjärn

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gjutjärn, 1900-tal, reliefdekor, kvadratisk fotplatta, dräneringshål, höjd ca 26, diameter ca 28

Slitage, senare bemålning

909154

2021-04-28