Philip von Schantzs litografi
2021-05-02
909157
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998) Komposition med vaser, signerad samt numrerad eat II 79/90, ca 33,5x50 cm