Hans Wigert oljemålning
Valmis
2021-05-02
909165
| Korkein tarjous | 9 600 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
HANS WIGERT (1932-2015): "Förtroligt samtal", signerad samt daterad tergo 1990, olja på duk, ca 46x55 cm