Vas Ulrica HV

Vas Ulrica HV
Vas Ulrica HV
Vas Ulrica HV
Vas Ulrica HV
Vas Ulrica HV
Vas Ulrica HV
Vas Ulrica HV
Vas Ulrica HV
Vas Ulrica HV
Vas Ulrica HV
Vas Ulrica HV
Vas Ulrica HV

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN, "Open Mind", vas, Kosta Boda, 1900-talets slut, Artist Collection, rosa glas, polykromt bemålad, signerad Ulrica HV/ EH, undertill märkt Kosta Boda Artist Coll 48745 Ulrica HV, höjd ca 34 cm, medföljande svärtad träsockel

909183

2021-04-27