Vas Ulrica HV
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ULRICA HYDMAN VALLIEN, "Open Mind", vas, Kosta Boda, 1900-talets slut, Artist Collection, rosa glas, polykromt bemålad, signerad Ulrica HV/ EH, undertill märkt Kosta Boda Artist Coll 48745 Ulrica HV, höjd ca 34 cm, medföljande svärtad träsockel
909183
2021-04-27