Rolf Dalin oljemålning
Valmis
2021-05-09
909188
| Korkein tarjous | 650 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
ROLF DALIN (Född 1934): Vinterlandskap, olja på duk. signerad, 32 x 40 cm.