Rolf Dalin oljemålning

Rolf Dalin oljemålning
Rolf Dalin oljemålning
Rolf Dalin oljemålning
Rolf Dalin oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLF DALIN (Född 1934): Vinterlandskap, olja på duk. signerad, 32 x 40 cm.

909188

2021-05-09