Astrid Munthe de Wolfe oljemålning
Valmis
2021-05-02
909194
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
ASTRID MUNTHE DE WOLFE (född 1926): "Rött bord", signerad, olja på duk, ca 44,5-59,5 cm