Carl-Johan Boman karmstolar och soffa
Klubbat för:
640 EUR
Utropspris
500 EUR
CARL-JOHAN BOMAN, KARMSTOLAR OCH SOFFA, ETT PAR, Oy Boman Ab, 1940-tal, fast stoppad klädsel med djuphäftad rygg, stolarnas höjd 70 cm, bredd 67 cm, soffans höjd 123 cm, bredd 83 cm.
Åldersrelaterat slitage, fläckar
909203
2021-05-24