Vicente de Espona, brons, skulptur, signerad

Klubbat för:

2 600 SEK

1 500 SEK

SKULPTUR, Vicente de Espona (1918-1995), daterad 81, numrerad 3/20, "Sintesis de San Pedro Alcantara", brons, höjd 35 cm

Åldersslitage.

909227

2021-04-29