Klubbat för:
2 600 SEK
1 500 SEK
SKULPTUR, Vicente de Espona (1918-1995), daterad 81, numrerad 3/20, "Sintesis de San Pedro Alcantara", brons, höjd 35 cm
Åldersslitage.
909227
2021-04-29