Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LENNART JIRLOW (1936-2020): Konsthandeln, signerad Jirlow, numrerad XXVVII/ L, 1975, färglitografi tryckt hos Fernand Mourlot, Paris, I 46 x 55 , S 56 x 73 cm

Blekt, ej examinerad ur ram

909236

2021-04-27