Lennart Jirlow litografi
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LENNART JIRLOW (1936-2020): Konsthandeln, signerad Jirlow, numrerad XXVVII/ L, 1975, färglitografi tryckt hos Fernand Mourlot, Paris, I 46 x 55 , S 56 x 73 cm
Blekt, ej examinerad ur ram
909236
2021-04-27