Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NANCY DAUM, fat, Frankrike,1900-tal, signerad Daum, diameter ca 36 cm
Rispor
909239
2021-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här