Daum Nancy Frankrike

Daum Nancy Frankrike
Daum Nancy Frankrike
Daum Nancy Frankrike
Daum Nancy Frankrike
Daum Nancy Frankrike
Daum Nancy Frankrike
Daum Nancy Frankrike
Daum Nancy Frankrike

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NANCY DAUM, fat, Frankrike,1900-tal, signerad Daum, diameter ca 36 cm

Rispor

909239

2021-04-27