Soffbord NK Triva

Soffbord NK Triva
Soffbord NK Triva
Soffbord NK Triva
Soffbord NK Triva
Soffbord NK Triva
Soffbord NK Triva
Soffbord NK Triva
Soffbord NK Triva

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KERSTIN HÖRLIN HOLMQUIST & ALGOT TÖRNEMAN, soffbord, Nordiska Kompaniet, Triva Bo, betsad mahogny, skiva i emalj signerad P Törneman och numrerat 86/200, etikettmärkt, höjd ca 53, 123x68 cm

Smärre slitage, märken

909241

2021-04-27