Theis Eljas, pastell, "Gestaltning"

Theis Eljas, pastell,
Theis Eljas, pastell,
Theis Eljas, pastell,
Theis Eljas, pastell,
Theis Eljas, pastell,
Theis Eljas, pastell,

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THEIS ELJAS (Danmark, född1951) "Gestaltning", pastell, signerad Eljas och daterad 93, även signerad och daterad a tergo, bildmått 30x26 cm.

Ej examinerad ur ram.

909243

2021-05-02