Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
STOLAR, 1 par, 1800-talets början, gustavianskt provinsarbete, vitmålade, sitthöjd ca 45 cm
Renoverade, kompletterade, slitage, klädsel med fläckar
909250
2021-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här