Gustavianska stolar

Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

STOLAR, 1 par, 1800-talets början, gustavianskt provinsarbete, vitmålade, sitthöjd ca 45 cm

Renoverade, kompletterade, slitage, klädsel med fläckar

909250

2021-04-27