Parti silver

Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SILVER, 27 delar, 12 servettringar, ostkniv med blad i rostfritt stål, 3 drinkskedar, 2 smörtaxar, 5 cocktailpinnar, 2 druv/sockertänger, skålfat delvis emaljerat i rött av Axel Apel, Danmark samt druvsax, längd ca 4- 21,5 cm, total vikt ca 354 g

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, skador på emalj.

909259

2021-05-09