Dantestol
Valmis
2021-05-03
909269
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
DANTESTOL, 1900-talets första hälft, ek, skuren dekor, sitthöjd ca 42, totalhöjd ca 89 cm
Slitage, träbortfall, sprickor