Spegel empire

Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, empire, 1800-tal, förgylld, trä samt pastellage, ca 65x60 cm

Skador förekommer

909273

2021-05-05