Silverbestick

Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BESTICK, 30 delar, silver, 1800-tal respektive 1900-tal, matsked, soppslev, bordsgaffel, bordskniv med blad i rostfritt stål, skrammelsked, souvenirsked, 4 mindre uppläggningsskedar, 6 kaffeskedar, 4 teskedar, 3 desserskedar, 2 bordsskedar, 5 mindre uppläggningsbestick, längd ca 9-22 cm, total vikt 630 g

Bruksslitage, gravyr, mindre bucklor.

909278

2021-05-09