Vas Josef Ekberg Gustafsberg

Vas Josef Ekberg Gustafsberg
Vas Josef Ekberg Gustafsberg
Vas Josef Ekberg Gustafsberg
Vas Josef Ekberg Gustafsberg
Vas Josef Ekberg Gustafsberg
Vas Josef Ekberg Gustafsberg
Vas Josef Ekberg Gustafsberg
Vas Josef Ekberg Gustafsberg

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOSEF EKBERG, vas, flintgods, Gustafsberg, sgraffito, floral dekor, signerad samt daterad 1919, höjd 27,5 cm

Botten med sprickor

909280

2021-04-29