K G Nilson

K G Nilson
K G Nilson

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

K-G NILSON (född 1942): Stockholmsmotiv, signerad KG Nilson, numrerad 37/100, färgserigrafi, bildmått 40x50 cm

909285

2021-04-28