Pär Siegård oljemålning
Klubbat för:
15 500 SEK
Arviointi
16 000 SEK
Kuvaus
PÄR SIEGÅRD (1877-1961): figurkomposition, olja på duk, signerad, 61 x 46 cm.
Kuntoraportti
909289
Päivämäärä:
2021-05-02