Eva Englund Strömbergshyttan

Eva Englund Strömbergshyttan
Eva Englund Strömbergshyttan
Eva Englund Strömbergshyttan
Eva Englund Strömbergshyttan
Eva Englund Strömbergshyttan
Eva Englund Strömbergshyttan
Eva Englund Strömbergshyttan
Eva Englund Strömbergshyttan

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVA ENGLUND (1937-1998): Vaser, 3 st, Strömbergshyttan, etikettmärkta, signerade samt daterade -97 respektive -98, höjd ca 10-29,5 cm

909335

2021-04-29