Klas-Göran Tinbäck skål

Klas-Göran Tinbäck skål
Klas-Göran Tinbäck skål
Klas-Göran Tinbäck skål
Klas-Göran Tinbäck skål
Klas-Göran Tinbäck skål
Klas-Göran Tinbäck skål
Klas-Göran Tinbäck skål
Klas-Göran Tinbäck skål
Klas-Göran Tinbäck skål
Klas-Göran Tinbäck skål
Klas-Göran Tinbäck skål
Klas-Göran Tinbäck skål

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

KLAS-GÖRAN TINBÄCK, skål, blåst av Wilke Adolfsson, signerad samt daterad 1989, höjd ca 14, diameter 30 cm

909340

2021-04-29