Litografi Bengt Lindström

Litografi Bengt Lindström
Litografi Bengt Lindström
Litografi Bengt Lindström
Litografi Bengt Lindström

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, färglitografi, signerad Lindström, 52/180, dagermått ca 74x51 cm

Skador: Ej examinerad ur ram

909343

2021-05-02