Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, färglitografi, signerad Lindström, 52/180, dagermått ca 74x51 cm
Skador: Ej examinerad ur ram
909343
2021-05-02