Bestick Solingen Athen

Bestick Solingen Athen
Bestick Solingen Athen
Bestick Solingen Athen
Bestick Solingen Athen
Bestick Solingen Athen
Bestick Solingen Athen
Bestick Solingen Athen
Bestick Solingen Athen

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BESTICK, 70 delar, Solingen, Bachmayr, modell Athen, stål delvis förgyllt, i väska.

Obetydligt slitage.

909348

2021-04-29