Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
BESTICK, 58 delar, Solingen, Bachmayr, modell Athen, stål delvis förgyllt, i väska.
Obetydligt slitage. Kaffeskedar saknas.
909360
2021-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här