Bestick Solingen Athen

Bestick Solingen Athen
Bestick Solingen Athen
Bestick Solingen Athen
Bestick Solingen Athen
Bestick Solingen Athen
Bestick Solingen Athen
Bestick Solingen Athen
Bestick Solingen Athen
Bestick Solingen Athen
Bestick Solingen Athen

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

BESTICK, 58 delar, Solingen, Bachmayr, modell Athen, stål delvis förgyllt, i väska.

Kuntoraportti

Obetydligt slitage. Kaffeskedar saknas.

909360

Päivämäärä:

2021-04-29