Bestick Solingen Athen
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
BESTICK, 58 delar, Solingen, Bachmayr, modell Athen, stål delvis förgyllt, i väska.
Kuntoraportti
Obetydligt slitage. Kaffeskedar saknas.
909360
Päivämäärä:
2021-04-29