Alf Olsson

Alf Olsson
Alf Olsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALF OLSSON (född 1925), Stilleben, signerad samt daterad 89, akvarell, ca 21x18 cm

909366

2021-05-02