Vägghörnskåp, 1930-40-tal, allmogestil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGSKÅP, för hörn, allmogestil, 1930-40-tal, kurbitsmålad polykrom dekor, höjd 63, djup 23 cm

Smärre slitage, nyckel medföljer

909375

2021-05-08