Philip von Schantz litografi
Closed
2021-05-02
909379
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998) Stilleben med frukt, signerad samt numrerad 64/190, ca 19x13 cm